Reklamy pište zde!Děkuji

Další 1

Jak to bylo původně z Chadem Dylanem Cooperem?

3. února 2012 v 22:00 | Sterling-Knight-fan

Sterling původně neměl hrát Chada Dylana Coopera.


Sterling v Sonny with a chance neměl původně hrát Chada Dylana Coopera, ale Stuarta, dalšího člena So Random (Náhod)
a zároveň Stuart měl být přítel Tawny,
Ale z neznámých důvodů roli Stuarta vyškrkli, tak Sterling okamžitě dostal roli Chada Dylana Coopera =)
Viděla jsem i pár scének z natáčení, Stuart měl být podle všeho, hodný, milí a děsně zamilovaný do namyšlené Tawny =)

Původně jsem sem chtěla dát mini rozhovor z natáčení, mezi Stuartem a Tawny, jenže moje hodinová práce byla vtahu po publikovavání článku, nevím jak se to stalo, ale celej článek se mi vymazal, je mi to líto a zároveň zuřím.
Takže pokud budete mít o ten rozhovor i z obrázkama zájem,tak napište, ráda ho sem přidám + můžu sem dát i rozhovor z natáčení mezi Stuartem a Sonny, takže pokud budete mít zájem, tak napište.

Prosím NEKOPÍRUJTE!!!Tento článek jsem z nikama nezkopírovala, zdroj pochází z mého dvd Sonny. Děkuji za pochopení!!!

Jinak jste rádi že Sterling nakonec hraje Chada hlavního herce ze seriálu Mackenzie Falls?
Nebo by jste radši viděli Sterlinga v roli Stuarta? přítele Tawny a člena pořadu So Random.

Já osobně jsem ráda že Sterling nakonec hraje Chada Dylana Coopera, nikdo jiný by Chada tak výborně nezahrál a navíc nechodil by ze Sonny a nebylo by Channy, navíc jsem fanynka Mackenzie Falls =). Takže mi ani nevadí že se Stuart škrnul.

DVD Sonny with a chance 1.série

24. ledna 2012 v 19:01 | Sterling-Knight-fan

DVD Sonny with a chance 1.série

Popis:Demi Lovato (Camp Rock, Program na ochranu princezen) hraje Sonny, talentovanou teenagerku, která dostane životní šanci, když se stane součástí hereckého týmu populární komediální show So Random! Ne každý je z toho ale nadšený. Tawni, Sonnyin velký idol, se nechce dělit o místo v záři reflektorů a herci z Mackenzie Falls - včetně pohledného Chada Dylana Coopera - berou soupeření obou pořadů velmi vážně. Přidejte se k Sonny, které její jedinečný smysl pro humor pomáhá překonávat všechny překážky a užijte si, společně s ní její velký sen v báječné první sérii seriálu Sonny ve velkém světě!

Rok výroby:2009
Země výroby: USA
Žánr:Komedie , Rodinný , Romantický
Hrají:Brandon Smith , Allisyn Ashley Arm , Sterling Knight , Jillian Murray , Demi Lovato
Bonusy:Mini-epizody Mackenzie Falls a napínavé finále! • Exkluzivní herecké konkurzy na DVD • Herci a jejich neodolatelné trapasy!


Cena: 539 kč
DVD můžete zakoupit zde:http://www.dvd-premiery.cz

Můj názor: Toto DVD jsem dostala na Vánoce, je to celá první série na třech dvd, moc se mi líbily mini-epizody Mackenzie falls (Sterling je tam boží) Na dvd je to o 100% lepší než na Disney Channel, protože Český dabing je strašnej, tak si to pouštím radši v Angličtině z titulkama =) Takže fanoušci seriálu Sonny ve velkém světě, toto dvd musíte mít =D.

Sterling Knight alias Chad Dylan Cooper

24. října 2011 v 21:45 | Sterling-Knight-fan

Sterling knight alias Chad Dylan Cooper


"Sterling Knight" Co si pod tímto jménem představujete? Někteří si vybaví film StarStruck nebo Znovu 17. Někteří seriál Hannah Montana a někteří seriál Sonny Ve Velkém Světě. Sterling si zde zahrál roli Chada Dylana Coopera z Mackenzieho vodopádů. "Ale já nejsem takový! Vůbec!" řekl, "Nikdy jsem nebyl takhle zlý a hlavně na toho pejsánka v dílu Nová známost. Chudák v zákulisí mi bylo strašně ,že musím takhle toho nádherného psa tahat před kameru. Nejsem prostě takový jako Chad!" Uklidňuje svoje fanoušky Sterling. "Miluju každou bytost na tomto světě !! (krom strašidel a bubáků)"
 
 

Reklama